Tamamlanan Projeler

Previous
Next

Levent Residence

1500 metrekare alan üzerinde kurulan Levent Residence, bölgenin ilk markalı kentsel dönüşüm projelerinden biridir.57 m2’den 82 m2 aralığında toplam 5 daire tipinden ve toplam 101 daireden oluşan Levent Residence tek blokta 1+1 ve 2+1 daireler dışında 2 adet 750 metrekare büyüklüğünde 1 adet 50 metrekare büyüklüğünde üç adet dükkandan oluşmaktadır.

Toplam proje içinde yeşil alan oranı yüzde 50’dir. Çocuk oyun alanları, açık ve kapalı otopark, 24 saat kameralı güvenlik gibi sosyal donatılarla zenginleştirilen projede toplam 101 daire bulunmaktadır.​

Tilya Resort Hotel

Otel Trabzon’un Akçabat ilçesinde denize paralel bir yerleşim yerinde bulunmaktadır.Otelde 10 farklı türde oda olmak ile birlikte toplamda 100 oda vardır. Toplamda 200 kişilik restaurant ve 1000 kişilik de konferans salonu bulunmaktadır.

Toplam proje içinde havuz, hamam, sauna ve masaj salonları da bulunmaktadır. Bunların haricinde otelimizin yanında aquapark hizmeti de vardır.

Previous
Next
Previous
Next

Grand Makel Hotel

Grand Makel Hotel Topkapı’da, konforunuz düşünülerek özgün zevkle tasarlanmış 46 Adet Standart Şehir Manzaralı Oda, 24 Adet Standart Deniz Manzaralı Oda, 21 Adet Superior Şehir Manzaralı Oda, 4 Adet Superior Deniz Manzaralı Oda, 10 Adet Corner Suite Şehir Manzaralı Oda, 10 Adet Corner Suite Deniz Manzaralı Oda, 1 Adet Engelli Odası ve 2 Adet Makel-Topkapı Suite olmak üzere toplam 118 odası bulunmaktadır.

Odalarımızda rahatınız, huzurunuz ve sağlığınız için gerekli her şey düşünülmüştür. Grand Makel Hotel Topkapı toplantı, organizasyon ve davet için olanak sunan tam donanımlı 1 Adet Balo Salonu ve 3 Adet Toplantı Salonu, 180 kişi kapasiteli Mak Sky ve 120 kişi kapasiteli Teraslı Brassiere ile her türlü toplantı ve organizasyona imkan sağlamaktadır.

Hurry Inn Hotel

Kaba inşaatı firmamız tarafından yapılmış olan, İstanbul’un tekstil merkezi Merter’ de, Osmanlı ve modern motiflerin birleştiği Hurry Inn Merter İstanbul Hotel; profesyonel otelcilik anlayışını ve sıcak aile ortamını bir arada hizmetinize sunuyor. Lüks ve çağdaş konfor ile ince Osmanlı dokunuşlarını birleştiren otelimizde kalarak lüks ve keyifli her şeye sahip olabilirsiniz. 132 adet şehir manzaralı oda. Otelin en üst katında yer alan 12 Executive oda. Son teknoloji Gym Cardio alanı, 2 si süit toplam 4 adet masaj odası ,Türk Hamamı, Buhar odaları, Sauna, Kar çeşmesi, Himalaya Tuz odası, Özel Pilates ve Power Plate dersleri, 18 metre kapalı havuz ve çocuk havuzu, Dinlenme odası, Hidro Masaj sağlık alanları vardır. Kaliteli servisi ve salonları ile toplantılara ve organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır. Son teknoloji ses ve görüntü sistemleri ile donatılmış balo salonumuz, her türlü ve organizasyon ve davetleriniz için muhteşem olanaklar sunmaktadır.
Previous
Next
Previous
Next

Kartal Cevahir Apartmanı

Toplam inşaat alanı 2000 metrekare olan İstanbul’un Kartal ilçesinde bulunan bölgenin kentsel dönüşüm projelerinden biridir. Projemizde toplamda 10 daire ve 2 dükkan bulunmaktadır. Dairelerimiz 3+1 120 metrekare dükkanlarımız ise 200 metrekaredir. Konutumuzda her daire ve dükkan başına 1 araçlık otopark bulunmaktadır. Konutumuzun içerisinde oyun parkı ve bahçesi bulunmaktadır.

İstoç C Plaza

İstoç Yönetimi tarafından ihale edilmiş olup, 20 ayda teslim edilmiştir. 42.670 m2 inşaat alanlı bu binada 2.625 ton demir ve 24.120 m3 beton kullanılmıştır. 7.400 metre fore kazık imalatı ile 115 bin m3 hafriyat yapılarak 5 bodrum kat derine inilmiş, bu bodrumlarda sığınak ve 280 araçlık otopark yeri oluşturulmuştur. B.A.karkas yapılan 16 kat üzerindeki 17.son kule katı komple çelik karkas olarak inşa edilmiştir. Binada iç atrium boşluğunda iki adet panoramik ve bir adet 1600 kg.lık yük asansörü olmak üzere üç adet asansör bulunmaktadır. Zemin ve asma katlarda 300- 900 m2 alanlara sahip 21 adet mağaza ve kule katlarında 67m2-198 m2 alanlara sahip 90 adet ofis mevcut olup, İstanbul ticaret hayatının kalbi sayılan İstoç bünyesindeki en güzide iş merkezidir.
Previous
Next

İstoç F Blok

İstoç Yönetimi tarafından ihale edilen F Blok İnşaatı, 8 normal ve bir bodrum kat olmak üzere toplam 5300 m2 inşaat alanına sahiptir. Mağaza ve ofis katları olarak dizayn edilmiş ve inşaatı 6 ayda bitirilerek İstoç bünyesindeki mimari güzelliği olan yapılar arasındaki yerini almıştır.

İstoç İ.Ö.O.

İstoç arazisi çevresindeki, ilköğretim çağındaki çocukların öğrenimlerine katkıda bulunmak amacı ile İstoç Yönetimi tarafından yaptırılıp,Milli Eğitim Bakanlığına devredilen İstoç İlköğretim Okulu 24 derslikli olup 8260 m2 inşaat alanına sahiptir.Zemin güçlendirilmesi amacı ile 1680 mt fore kazık uygulaması yapılan bu okul binası inşaatı,firmamız tarafından 8 ay da tamamlanarak 2008 öğretim yılına yetiştirilmiş ve öğrenime açılmıştır.

İnşaat sektöründe ilerlemeye devam ediyoruz, keşfetmeye hazır mısınız?